Aparatura do badań psychologicznych TYP PBP

 

Nowoczesna i niezawodna aparatura do badań psychologicznych stworzona została w oparciu o bardziej niezawodne, przemysłowe podzespoły. Zastosowane rozwiązania zapewniają wygodę użytkowania oraz największą dokładność badań.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sterownika PLC z własną wersją oprogramowania Aparatura charakteryzuje się powtarzalnością wyników niezależnie od tego, kiedy została wyprodukowana. Istnieje także możliwość dokonywania zdalnej diagnostyki online oraz aktualizacji norm bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z przyjazdem serwisu.

 

Same urządzenia nie wymagają ciągłego dostępu online.

 

Zaprojektowane przez nas rozwiązane jest najbezpieczniejsze na rynku, gdyż zostało wyposażone w system ochronników oraz bezpiecznik przeciwprzepięciowy. Jest to jedyna aparatura posiadająca przewód ochronny PE.

 

 

Aparatura składa się z niezwykle wygodnego w użyciu panelu operatora, który może działać zarówno samodzielnie jak również podłączony do komputera (dzięki czemu możliwe jest nie tylko zbieranie wyników w karcie badań ale także przeprowadzanie dalszych analiz statystycznych). Wykorzystano także drugi panel HMI, przeznaczony do obsługi przez badanego, który umożliwia bardzo dokładne i precyzyjne badanie w szczególności szybkości i poprawności  reakcji oraz koordynacji wzrokowo ruchowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego panel HMI zamiast monitora dotykowego?

W czasie przeprowadzonych przez nas badań okazało się, że istnieje istotna różnica w precyzji dokonywanych pomiarów między monitorem dotykowym a panelem HMI, dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie bardziej precyzyjnego rozwiązania.

 

Proponowane przez nas rozwiązanie umożliwia badanie czasów reakcji zarówna ręka jak i noga, w najbardziej złożonej wersji badanie wymaga reakcji obiema rękami (dwa przyciski ręczne) i nogami (dwa przyciski nożne). Należy zwrócić uwagę, iż przy tego typu zadaniach szczególnie istotne jest posiadanie fizycznych przycisków umożliwiających reakcje, właśnie takie rozwiązanie proponujemy naszym klientom. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, iż stosowane przez nas przyciski posiadają klasę Shock resist.

 

 

 

Aparatura testowana jest od 2013 roku, dzięki czemu zebrane dane i analizy statystyczne przeprowadzone dzięki programowi STATISTICA pozwoliły na weryfikację rzetelności i trafności przeprowadzanych na niej badań.

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty są zaprojektowane i wykonane w Polsce.

Gdzie kupić?

Do planowania produkcji wykorzystujemy PRODIO

WIMERTON PRUSZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

 

NIP 8442358122  I  KRS 0000640676  I  REGON 365589412

16-400 Suwałki, ul. Klonowa 40/73

Copyright 2019-2021 WIMERTON  Pruszyńscy I Wszelkie prawa zastrzeżone  I  Autorka: Marcelina Pruszyńska

Zapraszamy do naszej siedziby

 

16-400 Suwałki, ul. Przemysłowa 2