Inteligentna Ładowarka do Laptopów TYP SLC

 

Inteligentny System Ładowania Laptopów SLC, jest efektem 10 letniego doświadczenia w obszarze projektowania i produkcji elementów wyposażenia szaf i wózków metalowych z wyposażeniem elektrycznym. Następca cenionego i niezawodnego rozwiązania zwanego sekwenserem, którego jesteśmy współtwórcami (odpowiadaliśmy za dobór i wyposażenie podzespołów oraz skalibrowanie układu na linii sekwenser- listwy) a liczba wprowadzonych sztuk na rynki całego świata liczona jest w tysiącach.

 

Tworząc nowe rozwiązanie skoncentrowaliśmy się na trzech kluczowych aspektach: bezpieczeństwie, oszczędności energii oraz na prostej i intuicyjnej obsłudze.

 

Układ oparty na mikrokontrolerze w architekturze układów scalonych, naszego projektu, jest rozwiązaniem unikalnym na skalę światową, dba o bezpieczeństwo użytkownika oraz ładowanych urządzeń monitorując na bieżąco zużycie energii. W razie konieczności układ zostaje odłączony a użytkownik poinformowany o awaryjnym wyłączeniu sygnałem dźwiękowym. Samodiagnostyka to element wyposażenia standardowego SLC.

 

Do obsługi wystarczy jeden wyłącznik wyposażony w funkcję ochrony styków, tak aby SLC służyło Państwu bezawaryjną pracą nieprzerwanie wiele lat.

 

SLC obsługuje do 4 urządzeń,  np. pierwszym urządzeniem może być Router a następnymi 3 listwy z podłączonymi laptopami. Załączenie kolejnego urządzenia odbywa się pod warunkiem, że SLC sprawdzi obciążenie już załączonych urządzeń, kolejne urządzenie jest załączane automatycznie  pod warunkiem nieprzekroczenia maksymalnego obciążenia 16A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby ograniczyć niepotrzebne zużycie energii oraz zabezpieczyć ładowane urządzenia, program sterujący SLC rozpoznaje czy wszystkie urządzenia zostały już naładowane po czym odłącza zasilanie.

 

SLC może współpracować z listwami dowolnego producenta, z dowolną liczba gniazd, w obecnie produkowanych wózkach lub z naszą nową listwą zasilającą PNN.

 

Aktualnie SLC jest w fazie testów, zarówno przez nas jak i przez zewnętrzne laboratorium. Prowadzimy intensywne prace, aby SLC i PNN były dla Państwa dostępne jeszcze w 2019 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty są zaprojektowane i wykonane w Polsce.

Gdzie kupić?

WIMERTON PRUSZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

 

NIP 8442358122  I  KRS 0000640676  I  REGON 365589412

16-400 Suwałki, ul. Klonowa 40/73

Copyright 2019-2020 WIMERTON  Pruszyńscy I Wszelkie prawa zastrzeżone  I  Autorka: Marcelina Pruszyńska

Zapraszamy do naszej siedziby

 

16-400 Suwałki, ul. Przemysłowa 2