Symulator zderzeń z małą prędkością TYP HPL

 

Proponowane przez nas rozwiązanie łączy w sobie pomysłowość i estetykę wykonania dzięki czemu jest to jedyny tego typu symulator, który można zmieścić w niemal każdym biurze czy  szkole kierowców. Możliwość złożenia i łatwy system transportowania sprawdzi się w nawet niewielkich pomieszczeniach, a jego funkcjonalność pozwoli uświadomić użytkownikom jak ważne jest prawidłowe zapinanie pasów bezpieczeństwa.  Dodatkowym atutem jest zintegrowany zaczep ISOFIX® w fotelu aby można było przetestować dziecięcy fotelik podczas symulacji.

 

 

Niebanalne rozwiązania uwzględnione przy  projektowaniu pozwoliły rozszerzyć zakres symulatora , który oprócz standardowych zderzeń czołowych oferuje także możliwość symulowania zderzeń bocznych co oznacza, że jest to jedyny w swoim rodzaju symulator zderzeń z małą prędkością.

 

Skąd taki kształt, dlaczego nas symulator nie przypomina dotychczas stosowanych rozwiązań? Przede wszystkim dlatego, że każdy element który się na niego  składa jest nieprzypadkowe. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy najnowocześniejsze dostępne narzędzia do projektowania i symulacji CAD w tym symulacje MES. Poświęciliśmy wiele czasu na przetestowanie gotowego rozwiązania i zweryfikowanie uzyskanych wcześniej obliczeń. Po ostatecznych analizach i weryfikacji podjętych przez nas założeń mamy możliwość zaoferować gotowego rozwiązania.

 

 

 

Czy urządzenie jest bezpieczne?

 

Oczywiście! Na etapie projektowania konsultowaliśmy nasze rozwiązanie ze specjalistami z różnych dziedzin i jednoznacznie określili, że chwilowe przeciążenia oraz samo badanie na symulatorze nie stanowi żadnego zagrożenia dla osoby zdrowej.

 

 

Skąd taki kształt? Dlaczego nas symulator nie przypomina dotychczas stosowanych rozwiązań?

 

Przede wszystkim dlatego, że każdy element który wchodzi w jego skład nie jest przypadkowy. Do stworzenia symulatora wykorzystaliśmy najnowocześniejsze dostępne narzędzia do projektowania CAD, w tym zastosowaliśmy obliczenia MES aby zweryfikować założenia jeszcze na etapie modelu matematycznego. Poświęciliśmy wiele czasu na przetestowanie gotowego rozwiązania i zweryfikowanie uzyskanych wcześniej obliczeń. Wykonaliśmy szereg badań i testów wytrzymałościowych ze znacznie większym niż dopuszczalne obciążeniem, wykonując w międzyczasie badania NDT silnie obciążonych punktów konstrukcji.

 

 

Po sprawdzeniu ostatecznych wyników analiz i testów mamy przyjemność zaoferować Państwu produkt, który jest niezawodny, bezpieczny oraz przyjazny i łatwy w użytkowaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty są zaprojektowane i wykonane w Polsce.

Dowiedz się wiecej!

Gdzie kupić?

Do planowania produkcji wykorzystujemy PRODIO

WIMERTON PRUSZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

 

NIP 8442358122  I  KRS 0000640676  I  REGON 365589412

16-400 Suwałki, ul. Klonowa 40/73

Copyright 2019-2021 WIMERTON  Pruszyńscy I Wszelkie prawa zastrzeżone  I  Autorka: Marcelina Pruszyńska

Zapraszamy do naszej siedziby

 

16-400 Suwałki, ul. Przemysłowa 2